Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome To Extreme-Games
 
HomeΑρχική*SearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.

Go down 
+3
phoenix^
Fr3zZy
Senzz0r
7 posters
AuthorMessage
Senzz0r
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-04-06

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptySun Apr 06, 2014 1:44 pm

Λοιπόν λίγα λόγια για εμένα...

Ονομάζομαι Αλέξανδρος , μένω στα Διαβατά  της Θεσσαλονίκης και είμαι 15 ετών.
Εχω πολύ καλή εμπειρία από AMXX commands, διότι ήμουν admin σε άλλο server για αρκετό χρονικό διάστημα.
Τα πηγαίνω πολύ καλά με τους παίκτες και πιστεύω έχω σωστή κρίση για τα bans.

Παίζω από το σπίτι με σύνδεση connx 24άρα.
Με το Counter Strike ασχολούμε τα τελευταία 7 χρόνια και με AMXXτα τελευταία 4 χρόνια.

Ελπίζω να μου δώσετε την ευκαιρία αυτή να γίνω admin γιατί θα χαρώ πολύ και θα κάνω τα πάντα για την ανάπτυξη του .... σαν site και σαν servers.
Στόχο έχω να διώξω τους Rules Breakers απο τους servers για ενα πιο καθαρό παιχνίδι.

Ευχαριστώ που με διαβάσατε.
Back to top Go down
Fr3zZy
Member
Member
Fr3zZy


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-10-17
Ηλικία : 25
Τόπος : ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤHΡΟ

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptyMon Apr 07, 2014 11:26 am

+1 από εμένα γιατί σε βλέπω να συμετέχεις στα server !
Back to top Go down
phoenix^
Owner
Owner
phoenix^


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-04-05
Ηλικία : 27
Τόπος : ioannina

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptyWed Apr 09, 2014 4:22 am

+1 bro <3
Back to top Go down
http://extreme-games.forumc.net/
AlerioN
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-04-08

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptyWed Apr 09, 2014 4:24 am

+1
Back to top Go down
ByDenisko
Owner
Owner
ByDenisko


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-10-16
Ηλικία : 29
Τόπος : Thessaloniki

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptyWed Apr 09, 2014 9:06 am

+1 από μένα επειδή ξες <333333[img]Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. R09ljm[/img] Good Luck

[img]Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. 2dwgcbs[/img]

Back to top Go down
GUN.
Member
Member
GUN.


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-04-04
Ηλικία : 28
Τόπος : Arta

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptyThu Apr 10, 2014 12:04 am

+1
Back to top Go down
http://extreme-games.forumc.net/
Paok Tasos
Member
Member
Paok Tasos


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-11-13
Ηλικία : 23
Τόπος : Γερμανία

Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. EmptySat Apr 19, 2014 7:51 am

#ACCEPT
#Extreme-Games Team
#LOCK
Back to top Go down
Sponsored content





Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty
PostSubject: Re: Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.   Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση. Empty

Back to top Go down
 
Θα ήθελα πολύ να γίνω Public Admin στα servers σας και γι' αυτό κάνω αυτή την άιτηση.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Admin Req by tHe
» Admin Request by x-RaY
» Admin Request By maE
» Admin req by `NED
» Admin req by GUN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Counter Strike :: Admin Requests [OPEN] :: [Archive]Admin Requests-
Jump to: