Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome To Extreme-Games
 
HomeΑρχική*SearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Admin Request by `AssassinO^

Go down 
3 posters
AuthorMessage
`AssassinO^
Public Administrators
Public Administrators
`AssassinO^


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2014-08-07
Ηλικία : 29
Τόπος : Xαλκιδα

Admin Request by `AssassinO^ Empty
PostSubject: Admin Request by `AssassinO^   Admin Request by `AssassinO^ EmptySun Feb 22, 2015 3:12 am

Καλησπερα σε ολο το community ,
Αρχιζοντας με λιγα λογια για εμενα , ονομαζομαι Λαζαρος Δρακος , γινομαι 20 ετων σε λιγες μερες και κατοικω στην Χαλκιδα Ευβοιας.Στελνω αυτο το ρεκ γιατι πιστευω πως εχω τις καταλληλες γνωσεις και εμπειρια πανω σε αυτη τη θεση.Γνωσεις απο αμχ μπορω να πω πως εχω αριστες καθως εχω υπαρξει αντμιν στον BCS , εχω υπαρξει admin και moderator στον OGG, εχω υπαρξει αντμιν στον FG, εχω υπαρξει Head Admin και Community Οwner στον OB , εχω γινει vip στον AG και τελος εχω υπαρξει και αντμιν σε 3 ξενους σερβερς : 1 hns και 2 zombie . Στον σερβερ μπορω να ειμαι ονλινε απο 3-5 ωρες καθημερες και απο 5-7 τα σαββ/κα . Στο φορουμ μπαινω καθημερινα συνεχεια και μπορω να μπαινω οποιαδηποτε ωρα ειτε ειναι πρωι / μεσημερι / απογευμα / βραδυ ειτε ειναι καθημερινες η σαββ/κα . Στον σερβερ σας μπαινω με νικ : `AssassinO^ . Counter Strike παιζω 6 χρονια στα οποια εχω παιξει hns / hns blocks / super public / zombie . Θα χαρω πολυ να μπω στο αντμιν τεαμ και να συνεργαστω με τα μελη του σταφφ γιατι πιστευω οτι με τις γνωσεις και την εμπιερια μου θα μπορεσω να κρατησω τον σερβερ καθαρο απο φλαμε , τσεατς κλπ. και να συμβαλω στην βελτιωση του. Το STEAM ID μου ειναι : STEAM_0:0:63583662 . Τροποι επικοινωνιας : Skype : lazaros drakos / Facebook : Lazaroc Rambo / Steam : `AssassinO^ .Ευχαριστω για τον κοπο και την υπομονη οσων διαβασουν το ρεκ και ελπιζω να με δεχτειτε και να συνεργαστουμε μαζι .


Υ.Γ ) Οσοι παιζουν League of Legends αν θελουν κανουν add : DT Nightblue3 ( ειμαι πλατ 3 αλλα το εχω παρατησει γιατι παιζω μονο cs Smile .
Back to top Go down
dynamix! FaMou$
Owner
Owner
dynamix! FaMou$


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2015-02-15
Ηλικία : 24

Admin Request by `AssassinO^ Empty
PostSubject: Re: Admin Request by `AssassinO^   Admin Request by `AssassinO^ EmptySun Feb 22, 2015 3:19 am

πολύ ωραίο Request έχεις συμμετοχή σέρβερ καλή αλλά ανέβασε και λίγο φορυμ και είσαι κομπλέ +1
Back to top Go down
ByDenisko
Owner
Owner
ByDenisko


Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2013-10-16
Ηλικία : 29
Τόπος : Thessaloniki

Admin Request by `AssassinO^ Empty
PostSubject: Re: Admin Request by `AssassinO^   Admin Request by `AssassinO^ EmptySun Feb 22, 2015 4:08 am

+1 ανεβασε συμετοχι φορουμ!
Back to top Go down
dynamix! FaMou$
Owner
Owner
dynamix! FaMou$


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 2015-02-15
Ηλικία : 24

Admin Request by `AssassinO^ Empty
PostSubject: Re: Admin Request by `AssassinO^   Admin Request by `AssassinO^ EmptySun Feb 22, 2015 4:13 am

#ACCEPTED
#Extreme-Games TEAM
#LOCK

Καλως ηρθες στην ομαδα των Admin
Back to top Go down
Sponsored content





Admin Request by `AssassinO^ Empty
PostSubject: Re: Admin Request by `AssassinO^   Admin Request by `AssassinO^ Empty

Back to top Go down
 
Admin Request by `AssassinO^
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Admin Request by ras :D
» Admin Request By maE
» admin request
» Admin Request
» Admin Request <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Counter Strike :: Admin Requests [OPEN] :: [Archive]Admin Requests-
Jump to: